Webshop készítés árak, webáruház készítés árak

Mitől függnek a webshop készítés árak?

Nem meglepő módon a webshop készítés árak attól (is) függnek, hogy pontosan milyen webshopunk lesz. Volt már róla szó itt a Webshop Iskolában, hogy két lehetőség közül választhat a leendő webshop tulajdonos: webáruház bérlés vagy egyedi webáruház fejlesztés

Webáruház készítés árak egyedi fejlesztés esetén: határ a csillagos ég

Ekkor 100.000 Ft-tól milliós nagyságrendeket fizethetünk ki a webshopunkért. Ekkor a webshop a mi tulajdonunk lesz. Nekünk kell biztosítani a technikai működés hátterét. Ha már egyszer megvettük, azt csinálunk vele, amit akarunk. Ha bármi elromlik, nem úgy működik, mint ahogy kellene, akkor nekünk kell szakembert hívni, aki megcsinálja, karbantartja.

Minél olcsóbb az egyedi fejlesztésű webáruház, annál kevésbé lesz egyedi.

Ne legyen illúziónk. A fejlesztő is előre elkészített elemekből legózza össze a mi “egyedi” webáruházunkat. Előre lefejlesztett modulokat, sablonokat használ fel, nem nulláról kezdi. Ha pedig mi olyasmit szeretnénk, amihez nincs előre kész modulja vagy mi nem olyat szeretnénk, ami már készen van, akkor tényleg le kell fejlesztenie a nulláról. Ez pedig sokkal időigényesebb lesz és persze ettől a webshop készítés árak is emelkedni fognak.

Tapasztalatom szerint elsősorban a jó termék és a megfelelő kommunikáció ad el és nem a csilli-vili webshop vagy  pedig az általunk elképzelt helyen felbukkanó táncoló télapók.

webshop készítés árak, táncoló télapó


Kezdőként, kisvállalkozóként inkább a webáruház bérlést válasszuk. Ha már kitapasztaltuk a webáruház üzemeltetést, sikereket értünk el, de szűknek érezzük a bérelhető webáruház kereteit, akkor gondolkodjunk egyedi fejlesztésben.

Webshop készítés árak webáruház bérlés esetén

A bérelhető webáruházak esetén a havidíj kb. 2.000-30.000 Ft között mozog. Most már rengeteg szolgáltató közül választhatunk, aki bérelhető rendszert kínál számunkra. Vannak magyar fejlesztések és vannak külföldiek is.

Itthon a leggyakrabban elhangzó nevek webshop bérlés esetén az Unas és a Shoprenter. De rajtuk kívül is akad még jó pár további szolgáltató.

Szinte minden szolgáltatónál különböző csomagok vannak általában a webshop funkciók és a feltölthető termékek darabszáma alapján kombinálódnak ki a webshop készítés árak.

Itt se legyenek illúzióink, az igazán hasznos funkciók mindig a drágább csomagokban vannak. 😉

Külön cikkben elemzem, hogy milyen szempontok alapján válasszunk a bérelhető webáruház megoldások közül.

Légy naprakész webáruház, webshop témában, iratkozz fel a VIP listánkra

Naprakész információk webáruház nyitás, webshop készítés, webshop üzemeltetése, webáruház bérlés témában

Feliratkozással hozzájárulsz, hogy marketing célú üzeneteket is küldjünk számodra. A hírlevelekről bármikor leiratkozhatsz a levél alján található linken. Adatkezelési azonosító: NAIH-69182/2013.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .