Pdf összefűzés, pdf készítés a gyakorlatban-Webshop Iskola

Pdf összefűzés: ez miért érdekes?

Egy webshop tulajdonosnak, aki saját maga üzemelteti a webáruházát, bizony rengeteg olyan dolgot kell megtanulnia, amire a webshop indításakor nem is gondolt volna, ilyen például a pdf összefűzés is. Ekkor több pdf dokumentumot illesztünk össze egyetlen dokumentummá.

Nekem például ma egy fehérnemű katalógus készítéséhez volt erre szükségem. Ha kíváncsi vagy rá itt tudod megnézni, hogy milyen katalógust készítettem ma pdf összefűzéssel. Egészen pontosan csak 78 db különálló képem volt, amit először összefűztem 4 db pdf-é, majd ezt a 4 db pdf-et ismét összefűztem egyetlen darabbá. Erre azért volt szükség, mert a program, amit használtam egyszerre csak 20 db filet tudott összefűzni.

Ha jobban megnézed  a linkelt katalógust már is tapasztalhatod az egyik jól bevált trükkömet, amit másnál még nem nagyon láttam. Mégpedig azt, hogy az egész katalógust telepakoltam a saját fehérneműs oldalamra mutató linkekkel. Ha később bárki más letölti ezt a katalógust és kicsit matat rajta az egerével, máris az én weboldalamon köt ki. 😉

Pdf összefűzés online, akár ingyenesen

A pdf összefűzés régebben csak a profi és fizetős Adobe programokkal volt megoldható. Ezek egyrészt csak nagyon borsos áron voltak elérhetőek, másrészt az emberek többségének olyan gyakran nem volt is szüksége erre a funkcióra, hogy erre pénzt áldozzon.

Szerencsére a fejlesztők nem hagyták kielégítetlenül a felhasználók pdf összefűzés iránti igényét és ha rákeresel a megfelelő szavakkal, számos megoldást találsz erre a problémára.

 

Tudtam, hogy nem akarok még egy újabb programot telepíteni a gépemre, mivel nincs szükségem napi szinten pdf-ekre.  Tehát online is használható és természetesen ingyenes megoldást kerestem. Ekkor találtam ezt a nagyon hasznos és egyszerű oldalt mindenféle pdf-fel kapcsolatos átalakításokhoz:

Pdf összefűzés a combibepdf.com oldal használatával

pdf összefűzés

 

Egyszerűen csak feltöltöd az összefűzendő pdf-eket az ‘Upload files’ gomb megnyomásával, és amint feltöltődtek a dokumentumok, rákattintasz a ‘Combine’ gombra és már mentheted is lefelé a gépedre az összefűzött pdf-et.

Mi másra jó még a link pdf összefűzés mellett?

Ahogy nézem, szinte bármire, amit pdf-ekkel csinálnánk: pdf készítése a bármiből ( ‘any to pdf’), pdf-ből szöveg konvertálása (‘pdf to doc’ vagy ‘pdf to docx’ vagy ‘pdf to text’), nézzétek meg a kis fülecskéket az opciókkal. Én már csináltam vele képekből pdf-et  a fentebb említett katalógushoz a ‘jpg to pdf’ fülecskével.

Légy naprakész webáruház, webshop témában, iratkozz fel a VIP listánkra

Naprakész információk webáruház nyitás, webshop készítés, webshop üzemeltetése, webáruház bérlés témában

Feliratkozással hozzájárulsz, hogy marketing célú üzeneteket is küldjünk számodra. A hírlevelekről bármikor leiratkozhatsz a levél alján található linken. Adatkezelési azonosító: NAIH-69182/2013.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .